Pirkėjas, pateikęs užsakymą urbanstyle.lt el. parduotuvėje už įsigijamas prekes gali apmokėti bankiniu pavedimu, naudojantis PaySera mokėjimų sistema.
Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą (įskaitant pašto kodą), gavėjo pavadinimą (jeigu užsakovas yra juridinis asmuo), vardą ir pavardę (jeigu užsakovas yra fizinis asmuo), kontaktinio asmens duomenis bei kontaktinį telefono numerį. Pristatymo kaina – 4.70€

Prekės pristatomos per 7 – 14 darbo dienų nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas. Prekės pristatomos, naudojantis Venipak siuntų tarnybos paslaugomis.

Susidarius situacijai, kai Pirkėjui apmokėjus už užsakytas prekes paaiškėja, kad Pardavėjas sandelyje neturi užsakytos prekės, Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti alternatyvią prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 06 29 įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 08 17 įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Pardavėjas užtikrina gautų klientų duomenų apsaugą ir įsipareigoja šią informaciją panaudoti tik esant kliento sutikimui ir tik įstatymo numatytais atvejais.

Kita informacija:

Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos produkto savybės. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.